Festiwal filmowy organizowany co roku przez T-mobile

Marka T-Mobile znana jest z wysokiej jakości i wysoce innowacyjnej obsługi klienta. Marka jest również znana z tego, że co roku organizuje w Berlinie T-Mobile Open Mobile Summit. Firma mobile tech jest również jednym z głównych sponsorów corocznego wydarzenia, które odbywa się na targach MIPCOM 2017 w Cannes.

Dodatkową korzyścią jest to, że organizują również dziesiątą edycję własnego festiwalu, który specjalizuje się w filmach z całego świata – i jest to jeden z najbardziej ekscytujących festiwali filmowych, jakie kiedykolwiek odbyły się. Festiwal odbędzie się w Cannes Fashion Week od 1 do 3 czerwca tego roku, a poprowadzi go mieszanka filmowców z całego świata, w tym: Mobutu Sese Seko (Kongo), Dziga Vertov.

Marka T-Mobile jest jednym z wiodących operatorów sieci komórkowych w Europie i Ameryce Łacińskiej. Dlatego są najbardziej rozpoznawalną marką na naszym rynku mobilnym.

Ponieważ jednak ich historia jest dość skromna, ich strategia jest dość ograniczona i koncentruje się tylko na sprzedaży telefonów komórkowych.

Ostatnio zaczęli eksperymentować z różnymi rzeczami, które mogą być bardziej atrakcyjne dla klientów – koncertami, wystawami itp. Poza tym zwiększają swoją obecność w telewizji i na rynkach wschodzących. Bazując na tych rozwiązaniach, możemy powiedzieć, że T-mobile idealnie pasuje do tego festiwalu – połączenia muzyki na żywo z festiwalem filmowym.

Festiwal filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty 2018 odbył się 21, 22 i 23 marca w pobliżu Seattle w stanie Waszyngton.

W tym roku T-Mobile uruchomił nowy portal internetowy Horyzonty. Nazwa oznacza z jednej strony „cieszyć się” a także „kontynent” w sensie ekscytującej podróży.

T-Mobile chce być pierwszym operatorem komórkowym, który zorganizuje coroczny festiwal filmowy w Los Angeles. Festiwal filmowy został zaprojektowany tak, aby mógł przyciągnąć szerszą publiczność i podnieść jakość filmów pokazywanych w sieci T-Mobile.

W festiwalu wezmą również udział artyści z całego Hollywood, którzy pokażą niektóre z ich najlepszych dzieł dostępnych do bezpłatnego oglądania, umożliwiając zwykłym ludziom obejrzenie tych filmów przed wyświetleniem ich w kinach lub kinach. Dokona tego komisja selekcyjna, która wybierze filmy fabularne i krótkometrażowe na podstawie wartości technicznej i dostępności.

W początkowym programie znalazły się trzy filmy fabularne, jeden film krótkometrażowy, cztery 10-minutowe teledyski, jedna reklama telewizyjna, trzy zwiastuny hollywoodzkie i sześć spotów telewizyjnych. Festiwal został stworzony przez T-Mobile jako darowizna charytatywna mająca na celu podniesienie świadomości na temat raka.

Festiwal Filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty jest pierwszym tego rodzaju: największym i najbardziej prestiżowym festiwalem filmowym na świecie poświęconym oryginalnym treściom, obejmującym nowe media i skupiającym najlepszych filmowców i gawędziarzy w celu dzielenia się swoimi pomysłami w wyjątkowy i intymny sposób . Festiwal odbędzie się w Berlinie w Niemczech w marcu 2018 roku.

Marzec to także duży miesiąc filmowy, więc organizowanie tego wydarzenia jest dobrym wyborem. To doskonała okazja dla zagranicznych dyrektorów do pracy marketingowej tutaj, w Berlinie. Dzięki temu festiwalowi filmowemu zyskasz ekspozycję swojej marki!

T-Mobile co roku jest gospodarzem festiwalu filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty w Berlinie. Festiwal gromadzi 300 profesjonalistów filmowych z całej Europy, w tym aktorów, montażystów i reżyserów, aby dać im platformę do dzielenia się pasją do filmów.

T-Mobile to globalny operator komórkowy świadczący usługi dla klientów. Festiwal filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty będzie odbywał się co roku, aby pokazać i zachęcić klientów T-Mobile w różnych częściach świata.

Konkurs jest bardzo popularnym wydarzeniem, w którym widzowie mogą otrzymać darmowe filmy i nagrody. Widzowie oczekują filmów, bo wiedzą, że będą przez nich zabawieni przynajmniej raz podczas imprezy, dlatego ważne jest, aby dołożyć wszelkich starań, aby stworzyć dla nich coś zabawnego.

Udajmy się w przyszłość, gdzie bez problemu sprawdzimy najnowsze trendy, nowości i ciekawe wydarzenia w naszych ulubionych filmach.

Related Post