Największy Festiwal filmowy organizowany przez T-mobile

T-mobile to firma zajmująca się Internetem i telefonią komórkową, która jest obecna w ponad 220 krajach. W tym roku zorganizowali festiwal filmowy T-Mobile Nowe Horyzonty – FICIEO 2018.

T-mobile to największa firma telefonii komórkowej na świecie. Od 2007 roku festiwal filmowy Nowe Horyzonty organizowany jest przez T-mobile, jednego z największych operatorów komórkowych na świecie. Aby przyciągnąć więcej osób na ten festiwal filmowy, firma uruchomiła T-Mobile One, który był specjalnym planem dla ponad 200 milionów abonentów. W dzisiejszych czasach ludzie używają telefonów komórkowych jako głównej formy komunikacji i rozrywki, a dźwięk nie wystarcza.

Chociaż możemy uważać muzykę za dzieło sztuki, które każdy może zrozumieć tylko przez słuchanie lub oglądanie, obrazu nie można zrozumieć po prostu patrząc na niego. Dlatego T-Mobile musiał stworzyć animację, która przedstawia jego nową propozycję – „T-Mobile One”. Miał to być film rozrywkowy ze szczególnym apelem dla młodych ludzi.

T-mobile to firma telefonii komórkowej z siedzibą w Berlinie w Niemczech. Firma świadczy bezprzewodowe i przewodowe usługi komórkowe klientom w ponad 90 krajach na całym świecie. Są jednym z największych na świecie dostawców usług telekomunikacyjnych, a w 2018 roku T-mobile po raz pierwszy znalazł się na liście Fortune 500.

T-Mobile Nowe Horyzonty to coroczny festiwal filmowy organizowany przez T-Mobile Germany GmbH (T-Mobile). Od 2004 roku jest ważnym wydarzeniem w Berlinie i okolicach, z około 300 filmami wyświetlanymi w ponad 20 różnych lokalizacjach każdego roku. Festiwal odbywa się przede wszystkim 20 marca, kiedy to aż 11 kin wyświetla filmy z całej Europy i świata – łącznie prawie 30 filmów dziennie!

Festiwal filmowy jest jednym z największych w Holandii, z ponad 9000 odwiedzających. W tym roku T-mobile zorganizował ten festiwal po raz pierwszy. Uczestnicy pochodzą głównie z różnych krajów i nie mogą się doczekać, aby przetestować nowe funkcje T-mobile i poznać najnowsze oferty usług

Festiwal filmowy to celebracja sztuki i kreatywności w filmie. Swoją nazwę zawdzięcza temu, że jest organizowany w celu uczczenia konkretnego filmu, czy to wielkiego przeboju kinowego, czy krótkiego filmu niezależnego.

Został uruchomiony przez T-mobile i wykorzystali swój ogromny budżet marketingowy do uruchomienia tego festiwalu. Odbywa się zwykle co dwa lata, więc był to ich sposób nie tylko na świętowanie rocznicy takiego wydarzenia, ale także na dotarcie do nowej publiczności.

Program tego festiwalu obejmuje trzydniowe wydarzenia, wystawy, pokazy i imprezy. Setki wystawców z całego świata wezmą udział w tym wydarzeniu, co oznacza tysiące widzów każdego dnia i tysiące więcej każdego wieczoru. Podróżni są również zaproszeni na jedną lub więcej nocy w wyjątkowym?

10. Festiwal Filmowy T-mobile Nowe Horyzonty odbędzie się w dniach 9-12 września 2018 r. Festiwal przyciągnął najbardziej prestiżowych reżyserów filmowych z Hollywood, w tym Bena Stillera i Setha Rogena. We wrześniu 2018 roku na festiwal filmowy tmobile nowe horyzonty zapraszamy wyłącznie gości z zagranicy.

T-mobile to największy na świecie operator komórkowy. Koncentruje się na poprawie życia swoich klientów poprzez dostarczanie lepszych i szybszych sieci, aplikacji, pakietów danych i obsługi klienta.

W dzisiejszych czasach operatorzy komórkowi na całym świecie muszą myśleć o sposobach angażowania swoich użytkowników poprzez dostarczanie im „dobrych treści”, aby ich użytkownicy byli zadowoleni i zwracali ich ponownie. T-Mobile Everywhere to duże wydarzenie organizowane corocznie przez firmę, na którym prezentowane są treści zarówno od partnerów niemarkowych, jak i marek własnych.

T-mobile chce być pierwszym operatorem komórkowym, który będzie mógł bezpośrednio konkurować z większymi sieciami. Aby to osiągnąć, potrzebowała pomocy największego festiwalu filmowego w Hollywood – Sundance Film Festival.

T-Mobile Nowe Horyzonty (TNH) to nowa inicjatywa T-Mobile. Poszukują modeli i rozwiązań, które mogą znaleźć zastosowanie w różnych branżach, takich jak sport, biznes, przemysł itp.

Related Post