Największy Festiwal filmowy organizowany przez T-mobile

T-Mobile we współpracy z największymi producentami filmowymi w Polsce organizuje właśnie swój największy festiwal filmowy! Przez cały tydzień, na ekranach telewizorów udostępnione zostaną filmy z największych polskich producentów. Festiwal odbędzie się od 1 do 7 czerwca i będzie świętować twórczość polskiego kina.

W trakcie festiwalu fani będą mogli obejrzeć takie produkcje jak „Sala Samobójców”, „Już nie dzisiaj”, „Córki dancingu” i wiele innych. Każdy dzień festiwalu to inny temat przewodni, a także możliwość uczestniczenia w dyskusjach panelowych, sesji pytań i odpowiedzi oraz konkursach z cennymi nagrodami.

T-Mobile chce zapragnieć zorganizować taki wyjątkowy wydarzenie dlatego, aby docenić talent, jaki tkwi w polskich artystach i twórcach filmowych. Biorąc udział w festiwalu, będziesz mieli okazję do tego, aby poznać historie tworzone przez polskich reżyserów i dowiedzieć się czegoś o polskim kinie lub podzielić się swoimi opiniami na temat ruchu filmowego w naszym kraju.

Już dziś zarezerwuj swoje miejsce na Największym Festiwalu Filmowym organizowanym przez T-Mobile! Zapewnij sobie możliwość uczestniczenia w tym niepowtarzalnym wydarzeniu jeszcze dziś!

T-Mobile od lat pokazuje, że jest liderem wśród telekomów, ale teraz wyjście do kina wyglądało bardziej ekscytująco! W dniach 11-17 czerwca, T-Mobile zorganizował największy Festiwal Filmowy w swojej historii prezentując ponad 100 filmów w 10 różnych miastach Polski.

Rozmawiającym przy jedzeniu i bawiącym się na cuceniu kebabów, towarzyszyły zupełnie nowe filmy zarówno z Polski, jak i z całego świata. Można było zobaczyć premiery polskich produkcji takich jak „Serce Nie Szuka Przygód” w reżyserii Maćka Kernera. Były też filmy produkcji międzynarodowych takich jak „Big Little Lies” Emila Hirscha czy „Silence” Martina Scorsese. W większości projekcji uczestniczyli twórcy filmowi, reżyserzy fabularni, aktorzy i producenci.

Festiwal był doskonałym sposobem na spędzenie weekendu z rodziną i przyjaciółmi. Ci, którzy nie mogli być częścią Festiwalu na żywo, mieli okazję oglądać go w aplikacji VOD T-mobile. Została ona specjalnie skonfigurowana do transmisji filmowej!

T-Mobile Festiwal Filmowy pokazał nam nowe oblicze sztuki filmowej dla ludzi mieszkających poza dużymi miastami. Pozwolił on fanom filmu na odwiedzenie miast takich jak Cracovia, Gdańsk, Katowice i Warszawa oraz doświadczenie najlepszych filmów na najwyższym poziomie.

Jeśli nadal nie dorobiłeś się biletu na T-Mobile Festiwal Filmowy to być może jeszcze masz okazję – jeśli przypadkiem misie powróci do miast o których pisaliśmy powyżej!

Jednym z największych wydarzeń cyklicznym w Polsce jest T-Mobile Film Festival – największy festiwal filmowy organizowany przez T-Mobile. Głównym celem tego festiwalu jest promowanie twórczości artystycznej oraz upowszechnianie nowych sposobów interpretacji sztuki filmowej. W tym roku impreza obejmuje prezentacje 24 produkcji wyselekcjonowanych spośród tysięcy zgłoszonych prac twórczych.

T-mobile Film Festival skutecznie łączy ludzi z pasjami filmowymi, a uczestnicy mogą liczyć na takie atrakcje jak warsztaty i prelekcje prowadzone przez ekspertów branży filmowej, dyskusje tematyczne, a nawet koncerty i wystawy. Festiwal ma na celu inspirowanie twórcze myślenie u widzów, ale także stwarzanie okazji do dyskusji na temat potencjału rynku filmowego. Ponadto festiwal gromadzi rzesze ludzi z całej Polski, przyciągając turystów zainteresowanych szeroko pojętym kinem.

T-mobile Film Festival po raz kolejny dowodzi, że szeroko rozumiana sztuka filmowa może stać się atrakcyjnym sposobem wyrażania idei i wartości, a także modelem do odwołania się do kultury młodego pokolenia.Każdego roku event ten oszałamia publiczność oferując widzom oryginalne propozycje tworzone przez artystów oraz daje im możliwość udziału w nowoczesnej scenie filmowej!

Related Post