T-mobile nowe Horyzonty – kup bilet na festiwal filmowy

T-Mobile Nowe Horyzonty to najbardziej aktywny polski festiwal filmowy, który odbywa się corocznie w Wrocławiu. Do tej pory wśród prezentowanych tytułów znalazły się filmy zarówno debiutantów jaki i renomowanych twórców. Tegoroczna edycja festiwalu będzie trwać od 13 sierpnia do 20 sierpnia.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi produkcjami kinematograficznymi, to T-Mobile Nowe Horyzonty jest właśnie dla ciebie. Poza pokazami filmów w ramach festiwalu spotka się również wybrane grono twórców i aktorów, ponieważ impreza organizuje szereg dodatkowych spotkań. Dodatkowo do dyspozycji publiczności pozostają warsztaty filmowe, a także spotkania ze specjalistami od produkcji filmowej i marketingu internetowego.

Nie czekajcie – kupcie swoje bilety w ciągu kilku dni! W tym roku T- Mobile Nowe Horyzonty oferuje specjalne rabaty na bilety uczniom i studentom oraz darmowe wejściówki dla emerytów i rencistów. Nie przegapcie okazji i poznajcie świat filmu!

Przygotowania do VIII edycji festiwalu filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty trwają. Ta kultowa impreza zagości już po raz ósmy w Wrocławiu, gromadząc mnóstwo fanów filmu oraz samych twórców, a wszystko to w przepięknym otoczeniu Starego Browaru.

Od 9 do 19 sierpnia miłośnicy filmu może będą mieli okazję obejrzeć filmy z katalogu T-Mobile Nowe Horyzonty. Wśród propozycji znajduje się między innymi głośna „Joker” Todda Phillipsa czy autorski dramat „Podóg małych stóp” Kiniego Matsuyamy. Poza projekcjami filmowymi, planowane są warsztaty radiowe, seminaria, spotkania z twórcami i dyskusje. Nie zabraknie również atrakcji dla fanów fotografii – w czerwcu w ramach pre-party odbył się plener fotograficzny Wegowisko.

Kupując bilet na T-Mobile Nowe Horyzonty jesteś w stanie nie tylko zapewnić sobie niesamowity festiwalowa atmosfere, ale także przyczynić się do propagacji i rozwoju sztuki filmowej w Polsce oraz wspierać lokalną społeczność Wrocławia. Bilety można kupić poprzez stronę internetową www.nowehoryzonty.pl i skorzystać z pomocy specjalistycznego doradcy. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet lub dowiedz się więcej o poszczególnych projektach i twórcach uczestniczących w festiwalu! Nie pozostaje nic innego jak rozpoczynać festiwalfilmowy weekend z T-Mobile Nowe Horyzonty już od 9 sierpnia!

T-mobile Nowe Horyzonty to wyjątkowy festiwal filmowy, który odbywa się co roku we Wrocławiu. W tym roku odbędzie się po raz czternasty, a jego tematem przewodnim jest „Nutka Nadziei”. Impreza będzie miała miejsce między 2 a 11 sierpnia, a to oznacza, że już za kilka dni tysiące ludzi z Polski i całego świata będzie świętować kino w niesamowitym stylu.

Aby być części tego wydarzenia nie musisz udać się do Wrocławia – teraz możesz zorganizować swój własny seans, korzystając z oferty T-mobile Nowe Horyzonty! Po prostu kup bilet na wybrany tytuł lub pakiet filmowy i ciesz się światowym kinem w domu!

Kupując bilet masz możliwość obejrzenia materiałów specjalnych dotyczących twórczości reżyserów obecnych na festiwalu. Ponadto uczestniczyć będzie można przez internet w panelach dyskusyjnych z gośćmi festiwalu oraz w Q&A po projekcjach filmowych.

To okazja, aby wejść nie tylko w sam kontekst tegorocznego Horyzontów, ale także przenieść się do skupionej atmosfery imprezy bez potrzeby opuszczania domu – to naprawdę fenomenalna propozycja dla fanów filmów! Kup bilet już dziś i ciesz się mnogością filmów oferowanych przez T-mobile Nowe Horyzonty.

Related Post