T-mobile nowe Horyzonty – zobacz tegoroczną listę filmów

T-Mobile Nowe Horyzonty to największy festiwal filmowy w Polsce. Co roku przyciąga tłumy fanów kina, którzy mają okazję poznać najnowsze i najciekawsze filmy z całego świata.

W tym roku festiwal zaszczycą swoją obecnością uznani reżyserzy, aktorzy i producenci, by dzielić się swoimi dziełami wykonanymi w Twórczym Polskim Kino. Program festiwalu obejmuje prezentacje filmów pełnometrażowych oraz krótkich, kilka pokazów specjalnych oraz kilka debat na temat tworzenia filmu.

Tegoroczny program ma masę zaskakująco dobrych obrazów. Festiwal zaprezentuje filmy z całego świata, w tym takie pozycje jak: „A Ghost Story” Davida Lowerya, „Patti Cake$” Geretta Gerwiga Jnr., „Twarz”Małgorzaty Szumowskiej,”The War with Grandpa” Roberta De Niro i „Kraina Lodu 2” Czytelników Disneya. To tylko kilka wybranych tytułów dostępnych na tegorocznym festiwalu. Specjalne miejsce na liście jest również przygotowane dla pierwszych filmów młodych polskich reżyserów.

T-Mobile Nowe Horyzonty to jeden z najpopularniejszych festiwali filmowych w Polsce, w którym co roku prezentowane są interesujące produkcje kinowe z różnych zakątków świata. Tegoroczna, 14. edycja tego wydarzenia również obejmie szeroki wachlarz filmów.

Wśród proponowanych pozycji naszą uwagę przyciąga m.in. „Lore”, film autorski Cate Shortland opowiadający historię skomplikowanych relacji między matką a dziećmi w czasach II Wojny Światowej. Wśród innych intrygujących tytułów warto również wymienić m.in.: „Amour Fou”, „Lilting”, czy „Sungkyunkwan Scandal”. Festival zaproponuje także prezentacje najważniejszych tytułów europejskich i amerykańskich produkcji telewizyjnych, które miały premierę na innych festiwalach oraz nowe filmy polskich twórców: „Generatorem Happeningu”, „Kobieta Zyje” i „Noce i Dnie”.

T-Mobile Nowe Horyzonty odbędzie we Wrocławiu od 24 lipca do 3 sierpnia i niewątpliwie na stanie się imprezą nie do przegapienia dla fanów twórczej kinematografii z całego świata!

T-Mobile Nowe Horyzonty – to świetna okazja do obejrzenia najnowszych a także znanych filmów. Tegoroczna lista wydaje się być bardzo interesująca! Jest wiele tytułów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie.

W przyszłym tygodniu T-Mobile Nowe Horyzonty rusza. Zainteresowani mogą już teraz sprawdzić listę filmów, które będą emitowane. Widzowie mogą wybierać spośród m.in.: “To nie jest kraj dla starych ludzi”, “Midsommar”, “Aquamarine”, „Gone Girl” , „Caperucita Roja”, czy „Mother!”

Każdy film na tegorocznej liście ma swoja własną atmosferę i historię. Większość z nich charakteryzuje się piękną kinematografią i dobrze skomponowanymi dialogami. Biorąc pod uwagę różnorodność listy film dostosowany jest do różnych gustów widza.

Oprócz filmów podczas festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty odbędą się też liczne spotkania z reżyserami, gale oraz warsztaty organizowane przez profesjonalnych twórców filmowych. Nie zabraknie tego lata także koncertów i prelekcji prowadzonych przez ekspertów w branży filmowej.

T-Mobile Nowe Horyzonty rozpoczęło kolejną edycję swojego cyklu filmowego, pokazując na niej 34 najważniejsze produkcje z całego świata.

Organizatorzy tego międzynarodowego przedsięwzięcia dokładnie selekcjonują oferowane filmy, aby widzowie mieli szansa zobaczyć najświeższe i zaproponować im najwyższy kunszt artystyczny. Wszystkie selekcje wykonuje jedna z najbardziej uznanych polskich krytyczek filmowych – Ewa Szabłowska.

Mogliśmy spodziewać się wybuchów śmiechu, intryg, napinania i dramatów, a także doskonałych aktorów i reżyserów, a T-Mobile Nowe Horyzonty dostarcza wszystko to, bez względu na narodowość i pochodzenie twórcy. Bo interaktywa jest napędzona przez filmotekarzy z całego świata, odkycin z prawdziwej kreatywności.

Nastroje wokół tegorocznym selekcji są twórcze i pełne energii! Od 27 lipca przez 6 sierpnia do 23 września będzie można cieszyć się filmy, animacje i etiudy w wersji Piloter na terenie kilkuset sal kinowych w całej Polsce. Lista kin jest dostępna na stronie http://hl.t-mobile.pl/.

Wejdźcie na naszą stronę oraz odwiedźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie, aby dowiedzieć się więcej o T-Mobile Nowe Horyzonty oraz pobrać specjalną aplikację do planowania seansów – biletu do rzeszy nowoczesnych produkcji filmowych!

Related Post